rekomendacje


1
Z pełnym przekonaniem polecam naukę w tej szkole. Zajęcia prowadzone są w sposób rzetelny, profesjonalny i co najważniejsze bardzo ciekawy. Brak w nich monotonii. Słówka z lekcji przesyłane są na maila, dzięki czemu łatwiej przypominać je dziecku w domu. Dużym atutem są również małe grupki uczestników,dzięki czemu nauczyciel może bezpośrednio pracować z każdym dzieckiem. Najlepszym dowodem, że dokonałam dobrego wyboru szkoły jest reakcja mojej córki, która po każdych zajęciach dopytuje o kolejne.

Katarzyna, mama 5 letniej Wiktorii


Od października 2013 r. mój 5 letni syn Kamil jest uczestnikiem grupowych zajęć z języka angielskiego w szkole językowej E4U. Grupa liczy sześć osób. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły, ponieważ zajęcia prowadzone są ciekawie w sposób przystępny dla dziecka. Lektor potrafi zachęcić dziecko do nauki poprzez zabawę. Kamilek z niecierpliwością czeka na każde zajęcia. Ponadto każde nowe słówka oraz zwroty dostaję na e-maila, więc mogę z dzieckiem powtarzać wyrażenia w domu. Szczerze polecam tę szkołę, panuje w niej przemiła atmosfera.

Ewa, mama 5 letniego Kamila


 

Szkoła języka angielskiego E4U, do której od października 2013 roku uczęszcza moja 6-letnia córka prowadzi nauczanie na należytym poziomie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w grupie 6 osobowej, w odpowiednio przygotowanej sali i miłej atmosferze. Program nauczania dostosowany jest do wieku dzieci. Podczas zajęć dzieci uczą się słówek, piosenek, wierszyków w języku angielskim, otrzymują materiały do prac plastycznych, związanych z tematem lekcji. Rodzice na bieżąco otrzymują drogą elektroniczną informacje o tematyce zajęć.

Agnieszka, mama 6 letniej Alicji


 

 

Dzieciom bardzo podoba się na zajęciach. Sonia uwielbia na nie chodzić. Współpraca z Panią nauczycielką jest znakomitym połączeniem zabawy, rywalizacji i przede wszystkim nauki języka.

Tomek, tata 5 letniej Sonii


 

Znakomita kadra nauczycielska. Zajęcia prowadzone w szkole E4U pozwalają na sprawdzenie się i kształcenie w dzieciach nawyków językowych! Sposób prowadzenia lekcji nie pozwala na nudzenie się, uczniowie mają możliwość korzystania z wiedzy specjalistów a Ci specjaliści, mają dużo czasu dla dzieci.

Aneta, mama 10 letniej Marty


 

Prowadząca zajęcia ma świetny kontakt z dziećmi. W fantastyczny, łatwy do zapamiętania i przystępny sposób uczy języka. Dzieci bawiąc się poznają nowe słowa, stosując je podczas zabawy. Dobór ćwiczeń jest bardzo różnorodny i dostosowany do wieku dziecka. Prócz nauki języka, gdzie dziecko rozwija się językowo, prowadząca kładzie nacisk na rozwój kreatywności i myślenia. Bardzo dobre przygotowanie metodyczne do zajęć ale i ciepła, rodzinna atmosfera sprawiają, że z przyjemnością uczestniczymy w zajęciach. Szczerze polecam.

Joanna, mama 5-letniego Mateusza i 3-letniego Miłosza


 

Atmosfera na zajęciach super, można się pośmiać i czegoś nowego nauczyć. Gorąco polecam.

Tatiana, mama 11 letniego Nataniela


 

Mój syn Dawid uczęszcza do Waszej szkoły na naukę z języka angielskiego już drugi rok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki. Syn uczęszcza do niej z wielką chęcią. Skuteczność nauczania jest widoczna i owocuje w zakresie nauki szkolnej. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Z wielką przyjemnością mogę polecić szkołę E4U znajomym.

Aleksandra, mama 9 letniego Dawida


Z przyjemnością chciałabym zarekomendować Państwu Szkołę językową E4U, do której uczęszcza mój syn. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnej i luźnej atmosferze, przez co dzieci nie przeżywają niepotrzebnego stresu. Panie mają świetne podejście do dzieciaków, są zaangażowane, dbają o to, by zajęcia były urozmaicone, a dzieci chętnie wracały na kolejne. Rodzice na bieżąco mogą obserwować jak ich pociechy rozwijają się w nowym kierunku, a nie raz mają okazję samemu uczestniczyć bezpośrednio w zajęciach. Szczerze polecam Wszystkim, którzy szukają ciekawych rozwiązań dla swojego dziecka.

Wioleta, mama 5 letniego Mikołaja


 

Moja córka od dwóch lat uczęszcza na zajęcia do szkoły Pani Agnieszki. Jestem z nich bardzo zadowolona. Uważam, że Pani Agnieszka jest świetnym nauczycielem i w bardzo naturalny sposób potrafi nawiązać kontakt z dziećmi oraz łatwo i przyjemnie przekazać im swoją wiedzę, robiąc to w taki sposób aby zajęcia z nią kojarzyły się jako miłe spotkanie a nie jak kolejny obowiązek. Z całą pewnością mogę polecić Szkołę językową E4U, prowadzoną przez firmę “Amigo”.

Agata, mama 8 letniej Weroniki


 

Mój 9-letni syn Paweł już drugi rok uczęszcza na lekcje języka angielskiego. Jest bardzo zadowolony i chętnie chodzi na zajęcia. Poziom nauczania jest wysoki, nauczyciel rzetelnie przygotowuje każdą lekcję. Dzieci poznaja dużo słówek, uczą sie wierszyków, piosenek, podstawowych zwrotów. Po każdej lekcji w zeszycie wklejone są słówka do nauki i utrwalenia. Dzieci po każdej lekcji dostają nagrody(cukiereczki, lizaki, naklejki itp.). Grupki są 4-5 osobowe a koszt takiego kursu jest niewielki. W przypadku mojego syna – nie ma on żadnych kłopotów w szkole z językiem angielskim. Jesteśmy bardzo zadowoleni i POLECAMY.

Joanna, mama Pawła


Jestem mamą dwójki dzieci, które uczęszczają na zajęcia języka angielskiego w szkole językowej E4U. Zarówno mój syn Marek jak córka Magda chodzą na zajęcia bardzo chętnie i z ogromnym entuzjazmem. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w grupach 4 osobowych co daje możliwość bezpośredniego kontaktu z dzieckiem. Każda lekcja prowadzona jest w bardzo ciekawy sposób przez co dzieci chętnie i bez problemu zapamiętują nowo poznany materiał. Panie prowadzące zajęcia są zawsze uśmiechnięte, mają odpowiednie podejście do dzieci i reprezentują bardzo wysoki poziom nauczania. Na każdej lekcji dzieci uczą się nowych słówek, zwrotów, piosenek przez co wzbogacają swoje słownictwo. Często nagradzane są upominkami w postaci słodyczy co dodatkowo je mobilizuje do nauki – szczególnie łakomczuchy. Rodzice mają zawsze możliwość kontaktu z nauczycielkami – zarówno bezpośredniego jak i meilowego. Moje dzieci uwielbiają zajęcia języka angielskiego w tej szkole, co przekłada się na ich dobre stopnie. Z czystym sercem polecam szkołę E4U. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Iwona, mama Marka i Madzi


 

Zajęcia w szkole E4U prowadzone są w fachowy sposób, w małej grupie dzieci, w miłej i przyjaznej dla nich atmosferze. Córka bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia, podczas których wykorzystywany jest m. in. podręcznik do nauki jęz. angielskiego (inny oczywiście niż ten z którego korzysta w szkole podstawowej, tak by nie powielać takiego samego zakresu nauki). Zadawane przez Panią prace domowe powodują kształtowanie się w dziecku poczucia odpowiedzialności, systematyczności, a przesyłane na emaila po każdych zajęciach poznane podczas zajęć nowe słówka pozwalają rodzicom na utrwalenie materiału w domu. Z całą pewnością mogę stwierdzić, iż zajęcia w 5-osobowej grupie w Państwa szkole bez wątpienia dały córce dużo więcej niż standardowe lekcje języka w szkole. Podsumowując – i córka i ja jesteśmy zadowolone z zajęć i chętnie będziemy je kontynuować.

Agnieszka, mama Dominiki


 

Moja córka już trzeci rok uczęszcza na zajęcia do Pani Agnieszki. Zajęcia są prowadzone ciekawie, rzetelnie i profesjonalnie. Na zajęciach panuje miła, rodzinna atmosfera. W kilkuosobowych grupach można pozwolić sobie na indywidualne podejście do każdego ucznia. Słówka z lekcji przesyłane są na maila co ułatwia rodzicom przypominanie ich w domu. Najlepszym dowodem na to, że to był dobry wybór, jest reakcja mojej córki, która chętnie uczęszcza na każde zajęcia. Polecam.

Elwira, mama Emilii